K&F 2-in-1 Variabel Grijs- & Polarisatiefilter ND2-32 (72mm)
Het K&F 2-in-1 Grijs- & Polarisatiefilter ND2-32 combineert maximale flexibiliteit met krachtige beeldoptimalisatie. Met de traploos instelbare ND-waarde van 1 tot 5 stops bepaal je eenvoudig de perfecte lichtreductie, zodat je moeiteloos kunt werken met langere sluitertijden of een groter diafragma—zonder overbelichting.
De geïntegreerde polarisatiefunctie tilt je fotografie naar een hoger niveau door storende reflecties te verminderen en kleuren en contrast te versterken. Denk aan diepblauwe luchten, indrukwekkende wolkenpartijen en glashelder water. Met een simpele draai aan de ring zie je direct resultaat.
Dankzij het slimme 2-in-1 ontwerp stel je de ND- en polarisatiefunctie onafhankelijk van elkaar in voor maximale controle. De extra dunne filterring voorkomt vignettering en maakt dit filter ideaal voor zowel groothoek- als standaardlenzen.
Filtermaat: 72mm
Type: grijsfilter & polarisatiefilter
Dichtheid: 1-5 stops
Coating: nanometer coating (waterafstotend & krasbestendig)
Belangrijk: controleer voor aankoop of je cameralens de juiste filtermaat heeft!
Dit filter is onder andere geschikt voor de volgende lenzen:
Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM;
Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f/4.5-5.6G VR;
Nikon AF-S 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II DX;
Sigma EF-S 18-35mm f/1.8 DC HSM Art Canon;
Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD Nikon;
En alle andere lenzen (ongeacht het merk) met een doorsnede van 72mm.
PLUSPUNTEN
+ Zéér goede optische kwaliteit.
+ Past op iedere lens met een doorsnede van 72mm.
+ Behoud van auto-focus en automatische belichting.
+ Nooit meer overbelichte foto's.
MINPUNTEN
- Laat het ons weten mocht je een minpuntje ontdekken.