Oplaadbare D-LI109 accu van het merk DSTE gemaakt voor Pentax. Met extra batterijen op zak voorkom je dat je op het moment suprême geen foto's meer kan maken. De accu gaat iets langer mee dan het origineel, zonder nadelig effect voor je camera of oplader!
Dankzij de ingebouwde chip wordt het batterijvermogen correct op het camerascherm getoond. Het grote voordeel van dit type Li-Ion (lithium-ion) accu is dat deze niet leeg hoeft te zijn om opgeladen te worden. Tevens is er na verloop van tijd nauwelijks sprake van verminderde batterijduur. De accu heeft exact de juiste afmetingen en past naadloos in je camera.
Capaciteit: 2100mAh (langer fotograferen of filmen per oplaadbeurt, niet schadelijk voor camera of oplader).
Deze D-LI109 accu is onder andere geschikt voor:
Pentax K-30, K-50, K-70, K-500, K-R, K-S1, K-S2, KP.
Controleer goed of het type batterij exact overeenkomt met het type dat je zoekt. Is dat niet zo, maar staat je camera hier wel vermeld, dan kan je gerust tot aanschaf overgaan. Bij twijfel kan je natuurlijk altijd even contact met ons opnemen.
Originele Pentax winkelprijs: €39
PLUSPUNTEN
+ Accu gaat langer mee dan origineel.
+ 100% compatibel zonder nadelige effecten.
+ Batterijstatus wordt correct weergegeven door camera.
+ Accu kan opgeladen worden in originele Pentax oplader.
+ Bespaart enorm op de aanschafprijs.
MINPUNTEN
- Geen officieel merkproduct (geen Pentax logo).
Wat is het verschil met een originele Pentax accu?
Deze accu biedt met 2100mAh meer capaciteit dan een Pentax D-LI109 batterij, waardoor de accu iets langer meegaat. Afgezien daarvan werkt de accu volledig hetzelfde als een originele Pentax batterij. De batterijstatus wordt correct weergegeven door de camera en uiteraard kan de accu gewoon opgeladen worden in een Pentax oplader.
We adviseren je graag! (gem. reactietijd ± 1 uur)
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.
Ik heb een batterij extra besteld voor mijn Pentax k-70. Deze batterij heeft een grotere capaciteit dan mijn originele batterij en dat is merkbaar. Ik ben ontzettend tevreden met het product, deze kwam snel binnen en werkt dus naar behoren en boven verwachting.
Accu besteld (D-LI109) voor mijn Pentax camera, bestelling is dezelfde dag nog de deur uitgegaan. Zeer goede service en de kwaliteit is gelijk/beter als de originele accu (uitgetest met foto's en filmen). Ga in de toekomst niet verder meer zoeken. Als extra service het zeer mooie foto album van de eigenaar zelf.
Een extra accu voor mijn Pentax camera aangeschaft. Een dag eerder geleverd dan op de website vermeld stond. Prima dus!