Canon EOS 7D Mark II accu, oplader, geheugenkaartjes en meer
De Canon EOS 7D Mark II maakt gebruik van speciale batterijen: LP-E6N accu's. De camera wordt geleverd met originele Canon accu’s, maar je kan net zo goed de accu’s van DSTE gebruiken, die een stuk goedkoper zijn. Wil je er zeker van zijn dat je nooit met een lege batterij staat, zorg dan dat je altijd minimaal één of twee reservebatterijen hebt.
De batterijen van DSTE staan bekend als zeer betrouwbaar en hebben een goede prijs-kwaliteitverhouding. Je zal geen verschil merken met een originele accu. Heb je ook een acculader nodig, koop dan meteen de bijpassende oplader erbij.
Voor de EOS 7D Mark II kan je het beste Compact Flash geheugenkaartjes gebruiken met een minimumcapaciteit van 64GB. Daarmee raakt je kaartje vrijwel nooit meer vol. Kies je dan ook nog voor een supersnelle variant, dan raakt de buffer van je camera niet vol als je veel foto's achter elkaar maakt in de burstmode.
Hieronder vind je een overzicht met batterijen en opladers die je probleemloos met je EOS 7D Mark II kan gebruiken, geheugenkaartjes die wij voor jouw camera aanraden, statieven waar je camera zonder problemen op past, tassen waar je je cameraspullen in kan meenemen, reinigingsproducten en nog veel meer. Tevens hebben wij een volledig assortiment aan
adapters,
filters voor je lenzen,
kaartlezers om je foto's over te zetten en vele andere
accessoires, dus vergeet zeker niet even verder rond te kijken.