BP-DC15 batterij (Panasonic)
De DSTE BP-DC15 is een oplaadbare vervangende accu voor Leica camera's die gebruikmaken van de BP-DC15. Met een capaciteit van 15000 mAh biedt deze accu extra gebruiksduur en is hij ideaal als reserveaccu of als voordelig alternatief voor de originele Leica accu. Met reserveaccu's op zak kun je tijdens een langere foto- of filmdag direct verder wanneer een accu leeg is.
Dankzij de ingebouwde chip wordt de batterijstatus correct op het camerascherm weergegeven. De accu heeft dezelfde afmetingen als de originele Leica BP-DC15 en past daardoor probleemloos in je camera. Je kunt de accu opladen met de originele Leica oplader en, bij camera's die dit ondersteunen, ook rechtstreeks in de camera. De accu kan tijdens vliegreizen gewoon worden meegenomen in de handbagage.
Capaciteit: 1500 mAh (voor een langere gebruiksduur per oplaadbeurt).
Afmetingen: 42 x 37 x 14 mm (gelijk aan originele batterij).
De BP-DC15 is onder andere geschikt voor de volgende camera's:
Leica C-Lux, D-Lux 7, D-Lux 8, D-Lux Typ 109.
Controleer altijd of het batterijtype overeenkomt met het type dat je zoekt. Staat jouw camera hierboven vermeld, dan is deze accu geschikt voor jouw camera. Twijfel je? Neem dan gerust contact met ons op.
BP-DC15 en DMW-BLG10E zijn verschillende aanduidingen voor hetzelfde accutype. Op de accu, verpakking of productafbeelding kan daarom een van beide aanduidingen staan.
Vergelijking tussen de KameraMarkt BP-DC15 en de originele Leica BP-DC15 accu
|
|
Deze accu
|
Originele Leica BP-DC15
|
| Capaciteit
|
1500 mAh
|
1025 mAh
|
| Batterijstatus in camera
|
✓ Ja
|
✓ Ja
|
| Opladen met Leica oplader
|
✓ Ja
|
✓ Ja
|
| Opladen in camera1
|
✓ Ja
|
✓ Ja
|
| Origineel Leica product
|
-
|
✓ Ja
|
| Prijsniveau
|
Voordeliger
|
Hoog
|
| Levertijd
|
✓ Nu leverbaar
|
-
|
1 Bij camera's die opladen in de camera ondersteunen.